Odstoupení od smlouvy

V souladu s § 1829 občanského zákoníku má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od převzetí zboží, resp. od převzetí poslední dodávky zboží, je-li obsahem koupě několik druhů zboží nebo se zboží skládá z několika částí (postačí odeslat 14. den lhůty). Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, a dodrží níže uvedené podmínky, bude mu vrácena kupní cena a náklady na nejlevnější nabízený způsob dodání zboží od prodejce ke kupujícímu.

V souladu s § 1820 odst. 1 písm. g) a § 1832 odst. 3 nese spotřebitel při odstoupení od kupní smlouvy dle § 1829 a násl. náklady spojené s navrácením zboží. Toto právo neslouží jako způsob řešení reklamace zboží.

Vrácení poštou

Vyplňte a vytiskněte si formulář Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy. Údaje potřebné k vyplnění najdete na faktuře.

Zboží pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Ideálně jej zabalte do původního obalu. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí naším pracovníkem Vám automaticky zašleme potvrzení o přijetí a číslo vašeho vrácení (reklamace).

Zboží pošlete na naše reklamační oddělení:
MegaMoto s.r.o.
Netovická 262
274 01 Slaný
Na této adrese není možné vrátit zboží osobně.

Doručení jiného zboží (záměna zboží)

Přišlo vám jiné zboží než to, které jste si objednali? Za tuto nepříjemnost se vám velmi omlouváme. Nesprávný výrobek můžete vrátit, peníze vám samozřejmě vrátíme.

Vrácení poštou

Vyplňte a vytiskněte si formulář Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy. Údaje potřebné k vyplnění najdete na faktuře. Zboží pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Ideálně jej zabalte do původního obalu. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží pošlete na naše reklamační oddělení:
MegaMoto s.r.o.
Netovická 262
274 01 Slaný
Na této adrese není možné vrátit zboží osobně.